Ремонт дерев'яних вікон та дверей

  1. Ціни на ремонт дерев'яних вікон
  2. Регулювання дерев'яного вікна
  3. Що входить у ремонт дерев'яних вікон

   Дерев'яні євровікна суттєво відрізняються від своїх побратимів – металопластикових вікон. І це не тільки через матеріал з якого вони зроблені.

  Відмінність полягає в процесі виробництва, технології збирання та монтажу таких конструкцій. Зовнішнє покриття дерев'яного бруса вікна виконане фарбою або лаком. І зроблено це для захисту від вологи, опадів та сонця. Його періодично необхідно відновлювати. Також для захисту вікна від шкідників деревини брус ретельно просочують спеціальною речовиною.

  Для монтажу фурнітури вікна у дерев'яному профілі попередньо фрезерується паз. У місцях, де не передбачалася фурнітура (на відкидання), паз може бути відсутнім. 

  Склопакети у вікнах з дерева закріплені не лише штапиками, а й загерметизовані спец. герметиком (не оцтовим силіконом).

  Все це говорить про те, що і ремонт дерев'яних євровікон відбувається дещо незвично в порівнянні з пластиковими.

Ціни на Ремонт дерев'яних вікон

 

 

Найменування робіт, послуг ремонту

єдиний.

вимір.

вартість
матеріалу у
грн.
вартість
робіт у
грн.
Регулювання стулки вікна шт.   125-200
Регулювання стулки вікна+ (перерозклинювання) шт.   1100-1800
Ремонт стулки вікна шт.   від 300
Регулювання балконних дверей шт.   90
Регулювання балконних дверей+ (перерозклинювання) шт.   1100-1800
Ремонт балконних дверей шт.   від 340
Заміна ущільнювальної гуми м/пог.   25-65
Заміна склопакета м2   від 900
Установка поворотно-відкидної фурнітури (заміна) стулка   1100-3000

Ремонт дерев'яних вікон Київ 
Дзвоніть - 044-228-60-67    або  068-807-56-88

 

 Ремонт чи Регулювання дерев'яного вікна?

  Регулювання вікон з дерева здійснюється тільки за рахунок фурнітури за допомогою фурнітурних ключів. Це можна зробити в 4-10 місцях механізму фурнітури.

  Ремонт дерев'яних вікон – це процес спрямований на відновлення працездатності чи цілісності світлоконструкції. Проводиться шляхом демонтажу вікна або дверей, розбирання механізму, зміна положення склопакета та багато інших частин фурнітури.

 

Що входить у ремонт дерев'яних вікон:

 1. Ремонт механізму чи заміна його,

 2. Регулювання процесу відкривання (відкидання),

 3. Відновлення геометрії стулки з дерева,

 4. Заміна склопакту,

 5. Заміна ущільнювача на стулці вікна.

 

  1. Заміна механізму у дерев'яних вікнах.

 

 Механізм у дерев'яних євровікнах (фурнітура) частково нагадує механізм пластикового вікна. Істотно відрізняються лише петльові групи. На дерев'яних вікнах петлі встановлені у відфрезеровані пази. Але оскільки загальний механізм пов'язаний з петлями, то й вибираючи нову фурнітуру для дерев'яного вікна чи дверей, необхідно враховувати фірму виробника раніше встановленого механізму.

 Найчастіше на вікнах і дверях з дерева встановлена ​​фурнітура фірми "Roto". Зараз вікна комплектуються серією  "Roto"-NT. Але в  1990 роки встановлювали  "Roto"– Centro 101. Вона мала покриття жовтого кольору. На сьогоднішній день виробництво цієї серії фурнітури зупинено і лише деякі комплектуючі можна знайти на складах України.

 Ми робимо ремонт вікон з фурнітурою "Roto Centro" і можемо замінити поламані деталі вікна або знайти аналоги.

 На сучасні дерев'яні конструкції в Києві найчастіше встановлюють механізми фірми " SIEGENIA " - Зігенія, " MACO " - Мако,  " ROTO NT " -  Рото-НТ. Ми робимо ремонт цих вікон.

 

 

 

2. Регулювання процесу відкривання.

Хоча й назвали ми цей розділ "РЕГУЛЮВАННЯ процесу відкривання", але він відноситься до категорії ремонту. Адже не секрет, що для коригування відкривання стулки необхідно іноді зняти стулку з петель і зробити змазування петльової групи, і регулювання фурнітури через розбирання механізму.

3. Відновлення геометрії стулки.

   Відновлення геометрії дерев'яної конструкції відбувається шляхом перерозклинювання (перепаковування)  склопакетів встановлених у стулці. Зміна зазору між склом та рамою стулки в 5мм. збільшує висоту 10мм. Такий ремонт зміщує центр стулки праворуч або ліворуч, при цьому верх стулки і низ стулки залишається незмінним. Це однозначно вирішить проблему продування дерев'яних вікон зі сторони петель. І якщо в металопластиковому вікні цей процес відбувається на протязі 30 хвилин, то у дерев'яному вікні це займає близько 2-4 годин.

 

 

Ремонт дерев'яних дверей. Телефонуйте:
Дзвоніть -  044-228-60-67    або   068-807-56-88

 

4. Заміна склопакета у дерев'яних вікнах.

Заміна склопакетів у вікні з дерева Заміна склопакета – це найбільш складний процес ремонту дерев'яних дверей та вікон. 

 

Адже склопакет дерев'яного вікна найчастіше приклеєний за допомогою герметика до стулки та до штапиків усередині приміщення. Це вимагає від майстра ремонту вікон хорошого досвіду. Адже не обережний рух при демонтажі склопакета може призвести до тріщини. Тому необхідно обережно відокремити склопакет від стулки з боку вулиці і з боку приміщення не пошкодивши штапики, демонтувати штапики, демонтувати пакет, провести маніпуляції з регулювання геометрії, і після цього - зібрати стулки. При цьому важливо не втратити колишню герметичність стулки.

 Під час складання дерев'яного вікна або дверей, геометрія конструкції залежить від правильно встановленого склопакета та розташування опорних та дистанційних підкладок.

 

Заміна ущільнювача у дерев'яних вікнах

  Ущільнювач на вікнах із дерева розташований лише на стулці. Він може бути розташований в один контур по периметру або два контури. У конструкціях останнім часом на стулках передбачають два контури ущільнення. Це близько 8-12 метрів.

 

 

 

Наші фахівці в найкоротші терміни вирішать несправності, що виникли, і замінять поламані деталі фурнітури. 
Телефонуйте -  044-228-60-67    або   068-807-56-88