Ремонт алюмінієвих дверей в Києві

 

  1. Ціни на ремонт алюмінієвих дверей
  2. Переваги алюмінієвих дверей
  3. Регулювання алюмінієвих дверей


Хорошим інноваційним рішенням в індустрії світлопрозорих конструкцій є алюмінієві вікна і двері. Хоча багатьом зручно говорити "алюмінієві двері", але ця назва не зовсім точно відображає суть готового виробу. Тому більш точну назву: двері з алюмінієвого профілю.

І хоча, через не малої ціни вони не настільки поширені як пластикові, але якісно зроблені двері з алюмінію перевершують за якістю і довговічності. Та й ремонтні роботи у них виконуються рідше, ніж ремонт пластикових вікон або пластикових дверей .

  -Чому?

 

Наші фахівці в найкоротші терміни вирішать несправності що виникли і замінять поламані деталі фурнітури. 
Телефонуйте - 044-228-60-67    або  068-807-56-88

Ціни на регулювання та ремонт алюмінієвих дверей.

 
Найменування робіт, послуг ремонту                                           одиниця  
виміру
вартість    
матеріалу в
грн.  
вартість 
робіт в
грн.               
 Регулювання балконних дверей  шт.   100-150
 Регулювання балконних дверей + (перепакечування)  шт.   350-400
 Ремонт балконних дверей  шт.   від 400
       
 Регулювання дверей вхідної групи  шт.    180-250
 Регулювання вхідної групи дверей + (перепакечування)  шт.   от300
       

  

 

 

 Переваги алюмінієвих дверей.

   Поміркуйте самі. Алюміній - міцний, довговічний і надійний матеріал, який відрізняється своєю легкістю і високою екологічністю. Цей метал прекрасно переносить вплив парів вологи і води, а також широкого ряду активних хімічних сполук (кислот, масел, розчинників,) і це благодійно впливає на сервісне обслуговування.

 

   Ще однією перевагою є властивість алюмінію зберігати свою форму і фізико-механічні характеристики в перепадах з дуже значним температурним діапазоном (від -40 до +50 гр. Цельсія - без проблем) .Таким чином температурні зміни суттєво не впливають на вільний хід стулок дверей. 

  А це означає, що вони не дуже часто провисають і таким конструкціям рідше потрібний ремонт.

  Алюмінієві двері не змінюють свою форму і профіль стулки надійно утримує склопакети. А при його необхідності можлива заміна склопакета на новий .

  Якість профілю безпосередньо впливає на те, як часто буде проводиться ремонт і регулювання. Залежно від того, де повинна бути встановлена конструкція, потрібно вибрати тип профілю, з якого вона буде виготовлена.      Зверніть увагу на:

 

   Види дверей з алюмініевого профілю.

На сьогоднішній день розрізняють два основних види: - це «холодні» і «теплі».

  Холодні двері - двері зібрані з профілю зазвичай має дві камери, і не мають якісної теплоізоляції.

  Теплі двері - Особливістю "теплого" алюмінієвого профілю є термо-вставка, яка служить додатковим захистом від перепаду температури. Така термоизоляционная прокладка, розміщена по середині зовнішньої і внутрішньої оболонки дверей, це істотно перешкоджає поширенню потоку тепла і знижує профільну теплопровідність.

 

   Чому ламаються двері.

   І хоча при виробництві використовуються сучасні технології та нові матеріали, іноді все ж потрібно здійснювати ремонт алюмінієвих дверей. Причини можуть побут найрізноманітніші: від неякісного складання в цеху до неакуратного поводження кінцевим користувачем. Від неправильного розрахунку щоденної пропускної здатності, до монтажу дверей з холодного профілю.

   Часто передчасно виходять з ладу петлі дверної групи. Відбувається це через не коректні навантаження на групу петель або підкладання сторонніх предметів між рамою і стулкою біля петель.

   Соціальні приміщення, кафе, ресторани, магазини і т.д. страждають від невдячних покупців, які висловлюють свій гнів на склопакеті вхідних дверей.

   Регулярне використання систем замикання, які не отримували гідного сервісного обслуговування, призводить до поломок і подальшого ремонту замків, ригелів та інших комплектуючих .

 

   Як відрегулювати та відремонтувати алюмінієві двері самостійно.

 

  1 При зміщенні (провісанію) дверної стулки можуть перестати закриватися двері, тому що вони будуть затирати. Також може не закриватися замок, що опустився нижче відповідної планки.

-Спробуйте самостійно використовувати шестигранний ключ, який підходить до петель ваших алюмінієвих дверей (зазвичай це шестикутний ключ номер 5,та 6) . За допомогою його, обертаючи за годинниковою стрілкою, підійміть стулку дверей в початкове положення.

  2 При істотному продуванні вітру крізь щілини рами і стулки, самостійне регулювання притискних цапф обов'язково матиме позитивний вплив. 

  3 .Якщо туго працює ручка і гарнітур- то можливо найкращим рішенням буде самостійне змазування всього механізму дверей.

 

Регулярне сервісне обслуговування дверей з алюмінієвого профілю допоможе вам уникнути більш дорогого ремонту і заощадить кошти.

При більш серйозні проблеми регулюванням дверей самому краще не займатися. Так як бували випадки, при яких не грамотне регулювання системи викликало ще більш негативні наслідки.